Крем-ексфоліант

Крем-ексфоліант

Додатковий догляд для комбінованої, жирної і проблемної шкіри
Глибоке очищення шкіри, м'яка ексфоліація
Туба 50 мл
Властивості

Крем-ексфоліант Скінорміл лінія А – це засіб додаткового догляду за жирною шкірою і шкірою з акне. Засіб ефективно і делікатно очищує пори і сприяє легкому видаленню відмерлих клітин епідермісу, при цьому не ушкоджуючи шкіру, заспокоюючи її і зволожуючи. Крем усуває жирний блиск і звужує пори, вирівнюючи і розгладжуючи поверхню шкіри. Ефект після застосування засобу нагадує ефект легкого масажу: ообличчя сяє, шкіра оксамитова, гладка і випромінює здоров’я.

Ефективне і глибоке очищення
М'яка ексфоліація
Матуюча і порозвужуюча дія
Заспокійливий і зволожуючий ефект
Склад

До складу крема-ексфоліанта входить запатентований комплекс Цітобіол ірис, який містить екстракт ірису, вітамін А і сульфат цинку, має себорегулюючу, протизапальну, антибактеріальну і кератолітичну дію.

Крем-ексфоліант
Оксид цинку – має протизапальні, абсорбуючі, антисептичні і порозвужуючі властивості, а також захищає шкіру від шкідливого впливу сонячних променів.
Крем-ексфоліант
Цинк PCA – відрізняється вибірковою антибактеріальною дією на пропіоніл-бактерії акне - збудника вугрової хвороби, а також має виражений себорегулюючий ефект.
Крем-ексфоліант
Мікрогранули з частинками бамбука і жожоба – володіють м'якою відлущуальної і масажною дією, а також заспокійливим і зволожуючим ефектом. Дані мікрогранули не ушкоджують шкіру, так як покриті мікрокристалічною целюлозою, яка забезпечує легке ковзання без мікропошкодження.
Крем-ексфоліант
Саліцилова кислота – має кератолітичну дію, розблоковує пори і сприяє їх звуженню, м'яко очищаючи шкіру і вирівнюючи її поверхню.
Крем-ексфоліант
Спосіб застосування

Крем-ексфоліант необхідно наносити на чисту шкіру, уникаючи зони навколо очей, легкими масажними рухами, після чого змити водою. Використовувати ексфоліат слід 1-2 рази на тиждень.

 

Після застосування – можна нанести очищуючу маску.

Ефективність, підтверджена під контролем дерматологів*
Ефективно вирівнює шкіру
Глибоко очищує пори
Забезпечує краще проникнення інших продуктів
Дізнайся про свою шкіру
Дізнатись більше
Дізнайся про свою шкіру
Дізнатись більше
Лінія
Лінія