Очищуюча маска

Очищуюча маска

Додатковий догляд для комбінованої, жирної і проблемної шкіри
Глибоке очищення шкіри, додатковий догляд
Туба 50 мл
Властивості

Очищуюча маска – це засіб додаткового догляду за жирною проблемною шкірою та шкірою з вугровою хворобою. Маска сприяє ефективній і швидкій абсорбції шкірного себума, має антибактеріальну, протизапальну та заспокійливу дію, впливаючи таким чином на основні патогенетичні механізми акне. Завдяки використанню цього засобу в складі комплексного догляду за проблемною шкірою, відновлюється її здоровий і сяючий вигляд, зникає жирний блиск і звужуються пори. Маска дуже приємна у використанні, ефективно доповнює основний щоденний догляд за шкірою і потенціює його лікувальний ефект.

Усуває жирний блиск
Зменшує запальні елементи
Знижує вироблення шкірного сала
Заспокоює шкіру
Склад

До складу маски входять спеціальні компоненти лінії А, які забезпечують інтенсивний і дбайливий догляд за жирною і проблемною шкірою.
Запатентований комплекс Цітобіол ірис, що міститься у всіх засобах цієї лінії, зменшує колонізацію бактерій акне у порах шкіри, знижує інтенсивність вироблення шкірного себума і вираженість запального процесу, заспокоює.

Очищуюча маска
Комплекс Цинк РСА – забезпечує антибактеріальну дію, вибірково впливаючи на куті-бактеріі акне - збудника вугрової хвороби, а також кератолітичний і себорегулюючий ефект, звужує пори і вирівнює поверхню шкіри.
Очищуюча маска
Каолін (біла глина) – давно відомий засіб для догляду за жирною шкірою, що має не тільки виражену абсорбуючу дію, але і природну антибактеріальну, а отже підсилює ефект запатентованих комплексів лінії і доповнює їх.
Очищуюча маска
Гекторит – інша глина з групи смектитів, що також входить до складу засобу, яка має особливо виражену абсорбуючу дію, при цьому не пересушуючи шкіру і зберігаючи її природне відчуття бархатистості.
Очищуюча маска
Бісаболол – має протизапальну дію: заспокоює шкіру і повертає їй природну красу і баланс. Джерело цього компонента - ромашка аптечна, лікарська рослина, яка часто використовується як в традиційній так і в народній медицині.
Очищуюча маска
Спосіб застосування

Маску нанести на попередньо очищену шкіру (за допомогою очищуючого гелю), уникаючи зони навколо очей. Рівномірно розподілити по шкірі, залишити на 10 хвилин і змити водою.

Ефективність, підтверджена під контролем дерматологів*
Глибоке і дбайливе додаткове очищення жирної і проблемної шкіри
Помітний матуючий і порозвужуючий ефект, вирівнювання поверхні шкіри
Ідеальне доповнення основних засобів з лікування і догляду за шкірою з вигровою хворобою
Дізнайся про свою шкіру
Дізнатись більше
Дізнайся про свою шкіру
Дізнатись більше
Лінія
Лінія