Постакне
Постакне виникає у результаті тяжкої форми акне, або його несвоєчасного лікування. Часто викликає психологічний дискомфорт, тому що проявляється у формі рубців, червоних плям і післязапальної гіперпігментації. Однак, постакне можна вилікувати спеціальними методами, серед яких пілінги, плазмо і мезотерапія, лазерне шліфування.
Ефективна щоденна гігієна комбінованої і жирної шкіри, а також схильної до вугрового висипу. М'яко очищує, видаляє макіяж, не пересушує. Готує шкіру до подальшого догляду.
АнтиАКНЕ Очищуючий гель
Засіб активного догляду за жирною проблемною шкірою. Спеціально розроблений склад впливає на всі причини появи вугрів, допомагає усунути як запальні вугрі, так і чорні цятки. Завдяки відлущувальній дії – ефективно зменшує прояви постакне.
Флюїд «Глобальний догляд»
Засіб для інтенсивного додаткового очищення шкіри. Завдяки активним компонентам надає як механічну ексфоліацію (відлущує), так і хімічну. Глибоко очищує шкіру, роблячи її гладкою і сяючою.
Крем-ексфоліант
Додатковий догляд за комбінованою і жирною шкірою. Регулює вироблення шкірного сала, надає потужну антибактеріальну дію. Підсилює основний догляд.
Очищуюча маска
АКНЕ ТА <br /> Б’ЮТІ-ПРОЦЕДУРИ
Дізнатись більше
ЯК ПІДІБРАТИ ОЧИЩЕННЯ ДЛЯ ПРОБЛЕМНОЇ ЖИРНОЇ ШКІРИ
Дізнатись більше
Лінія
Лінія