Розширені пори
Розширені пори - частий недолік шкіри від якого багато хто мріє позбутися. Причини можуть бути різні: спадковість, неправильний догляд за шкірою, проблема акне. Найчастіше розширені пори - симптом жирної проблемної шкіри, яка характеризується надмірним виробленням шкірного сала. При надлишку шкірного сала і неправильному очищенні, пора розширюється. Щоб зменшити розширені пори необхідно впливати на причину їх появи.
Ефективна щоденна гігієна комбінованої і жирної шкіри, а також схильної до вугрового висипу. М'яко очищує, видаляє макіяж, не пересушує. Готує шкіру до подальшого догляду.
АнтиАКНЕ Очищуючий гель
Щоденний базовий догляд за комбінованою і жирною шкірою. Зволожує, має антибактеріальну дію, зменшує жирність шкіри, допомагає звузити розширені пори.
АнтиАКНЕ Крем-баланс
Додатковий догляд за комбінованою і жирною шкірою. Регулює вироблення шкірного сала, має виражену антибактеріальну дію. Підсилює основний догляд.
Очищуюча маска
Засіб для інтенсивного додаткового очищення шкіри. Завдяки активним компонентам здійснює як механічну ексфоліацію (відлущує), так і хімічну. Глибоко очищує шкіру, роблячи її гладкою і сяючою.
Крем-ексфоліант
АКНЕ ТА <br /> Б’ЮТІ-ПРОЦЕДУРИ
Дізнатись більше
ЯК ПІДІБРАТИ ОЧИЩЕННЯ ДЛЯ ПРОБЛЕМНОЇ ЖИРНОЇ ШКІРИ
Дізнатись більше
Лінія
Лінія