Розширені пори
Розширені пори - частий недолік шкіри, від якого багато хто мріє позбутися. Причини можуть бути різні: спадковість, неправильний догляд за шкірою, проблема акне. Найчастіше розширені пори - симптом жирної проблемної шкіри, яка характеризується надмірним виробленням себума. При надлишку шкірного сала і неправильному очищенні пора розширюється. Щоб зменшити розширені пори, необхідно впливати на причину їх появи.
Ефективна щоденна гігієна комбінованої і жирної шкіри, а також схильної до вугрового висипу. М'яко очищує, видаляє макіяж, не пересушує. Готує шкіру до подальшого догляду.
АнтиАКНЕ Очищуючий гель
Щоденне очищення шкіри обличчя для комбінованої, жирної та схильної до акне шкіри. Глибоко очищує і звужує пори, зменшує вироблення шкірного сала, матує та вирівнює тон шкіри, при цьому не пересушує її. Готує шкіру до подальшого догляду.
АнтиАКНЕ Очищуючий тонік
Додатковий догляд для комбінованої, жирної і проблемної шкіри. Сприяє ефективній і швидкій абсорбції шкірного себума, має антибактеріальну, протизапальну та заспокійливу дію. Підсилює основний догляд.
АнтиАКНЕ Маска-скраб 2 в 1
Засіб активного догляду за жирною проблемною шкірою. Спеціально розроблений склад впливає на всі причини появи вугрів, допомагає усунути як запальні вугрі, так і чорні цятки. Завдяки відлущувальній дії – ефективно зменшує прояви постакне.
Флюїд «Глобальний догляд»
АКНЕ ТА <br /> Б’ЮТІ-ПРОЦЕДУРИ
Дізнатись більше
ЯК ПІДІБРАТИ ОЧИЩЕННЯ ДЛЯ ПРОБЛЕМНОЇ ЖИРНОЇ ШКІРИ
Дізнатись більше
Лінія
Лінія