Щоденний інтимний догляд
Інновація в інтимному догляді
Інновація в інтимному догляді
Нова лінія інтимних гелів
Нова лінія інтимних гелів
Як позбутися вугрів?
Як позбутися вугрів?
dr_saprun_cv
Бюджетна лікувальна маска Skinormil❗️▫️В домашньому догляді я використовую не лише професійниий догляд, але й лікувальний. Перш ніж порадити чи назначити догляд, я тестую на своїй шкірі. З даною маскою знайома уже 1 рік, так як вона є частиною мого догляду за обличчям👆🏻
doctor_saxonik
Це не магія, але точно заслуговує на вашу увагу! Зберігайте, бо склад в засобах дійсно - 10/10👑 Лінійка має 3 позиції⬇️ ➡️Очищуючий гель Феміна Дейлі – засіб для щоденної інтимної гігієни, якщо Є така потреба!
ira_horokhovska
Ми разом вже 3 роки💚 Саме так хочу почати знайомство з моїм улюбленим кремом-ексфоліантом від не менш улюбленого французького бренду Skinormil💚 Обожнюю його за ніжність і велику ефективність,тому ми з ним вже разом стільки років🥰 Про нього я вам розповідала раніше,але вирішила написати окремо😉
dr.popeliushko
Про те, про що зазвичай мовчать…🙅🏻‍♀️ Що НАЙЧАСТІШЕ відповідають пацієнти на запитання «що Ви використовуєте для інтимної гігієни?»

Що таке космецевтика?

Про декоративну косметику ми чуємо на кожному кроці. Про аптечну, нішеву та косметику з мас-маркету також. Однак, слово “космецевтика” не так часто входить до повсякденного вжитку.

Космецевтика ⎼ це напрям, який поєднує лікувальну косметику та фармацевтику. Її часто можна зустріти на полицях косметологів та в аптеках. В чому ж її переваги перед іншими засобами?

Відмінності космецевтики від інших видів косметики

Косметика лікувальна для обличчя містить високу концентрацію активних речовин. Вона відрізняється лаконічним пакуванням, призначати такі засоби може тільки косметолог або дерматолог. Косметика загального поширення ⎼ мас-маркет, має значно менший вміст активних речовин, вона відрізняється яскравим пакуванням, а знайти її можна у магазинах декоративної косметики.

Космецевтика та лікувальна косметика — це синоніми. Однак космецевтику ви можете знайти у загальному поширенні.

Skinormil ⎼ це яскравий приклад ефективної та дієвої космецевтики. У нас ви можете підібрати засоби для будь-якого типу шкіри. До лінійок входять гелі для обличчя, лікувальні креми, маски та інші засоби догляду.

Skinormil ⎼ відповідає суворим правилам фармацевтики

Продукція Skinormil ⎼ це взірець космецевтики, адже наше виробництво відповідає всім стандартам та вимогам фармацевтичної промисловості. Виробництво зосереджено на найкращих заводах Європи, зокрема, у Франції та Іспанії.

Що більше, продукція не тестується на тваринах, виробництво відповідає всім нормам гуманності. Створено на основі натуральних компонентів.

Які основні цілі бренду?

Головна наша мета ⎼ забезпечити доступний, простий, а головне ⎼ ефективний догляд за шкірою. У нас ви можете підібрати лінійку для жирної та комбінованої шкіри.

Переваги космецевтики Skinormil:

Дія космецевтики Skinormil

Ви можете підібрати засіб для будь-якого типу шкіри. Лікувальна лінійка Skinormil охоплює як сухий тип, так і жирний. Текстура засобів відповідає стану епідермісу, глибоко проникає та чинить лікувальну дію. Закриває такі потреби:

Консистенція кожного засобу зручна, космецевтика має приємний запах. Цьому можна завдячувати натуральним компонентам, з яких виготовляється продукція Skinormil. Наносити засоби приємно, а витрати крему зовсім невеликі.

Типи шкіри, для яких ви можете підібрати засоби догляду від Skinormil:

Рекомендації дерматологів

Косметика лікувальна для обличчя Skinormil зарекомендувала себе як ефективний та дієвий засіб у боротьбі із проблемною шкірою. Крім того, її можна використовувати як додатковий догляд при лікуванні.

Ефективність підтверджена дослідженнями, що можна знайти у “Віснику дерматології та венерології”, а також у журналі “Дерматолог”. У публікаціях розкритий вплив засобу на вугрі та акне.

У 2019 та 2020 роках Skinormil отримав статус найкращого засобу від вугрів у рамках проєкту “Українська народна премія”.

Де купити космецевтику Skinormil?

Космецевтика ⎼ Україна ще не дуже знайома із цим терміном. Але засоби цього типу представлені в аптеках та на поличках дерматологів та косметологів.

Ціна на засоби догляду за шкірою від Skinormil доступна та демократична. Знайти гелі для обличчя, лікувальні креми та інші засоби ви можете в аптеках по всій Україні. Перевірити наявність та уточнити вартість можна на сайті tabletki.ua та на avocado.ua.

Спеціалісти команди Skinormil випускають до 4 нових засобів на рік. Кожного дня ми працюємо для того, щоб удосконалити формули та збільшити ефективність засобів.