Активний локальний гель «Стоп-акне»

Засіб SOS для швидкого усунення запальних локальних елементів
При локальних запальних елементах. Рекомендується при маскне
Туба 8 мл
Властивості

Активний локальний гель «Стоп-акне» лінії А – унікальний засіб для активного догляду за шкірою з запальними прищами. Призначений для локального нанесення на запальні елементи (папули, пустули і вузли) при вугровій хворобі. Це засіб миттєвої дії, який за рахунок активної унікальної формули ефективно заспокоює шкіру, знімає запалення і покращує її зовнішній вигляд. Запатентований комплекс у складі гелю дозволяє впливати одночасно на всі основні причини появи вугрів, а концентрація складових компонентів забезпечує швидкий і виражений результат.

Зменшує запалення і прищі
Надає антибактеріальну дію
Усуває почервоніння і подразнення
Зменшує жирність шкіри
Склад

До складу локального гелю «Стоп-акне» входять спеціальні компоненти в концентраціях, що забезпечують інтенсивну і активну дію на запальні елементи акне.
Запатентований комплекс Цітобіол ірис, що міститься у всіх засобах лінії А, має виражений вплив на бактерії акне, зменшує вироблення шкірного себума і зменшує вираженість запального процесу.

Активний локальний гель «Стоп-акне»
Екстракт жожоба – відновлює гідроліпідну мантію шкіри і глибоко зволожує її. Завдяки цьому компоненту не відбувається зайве пересушування шкіри і вона зберігає природні захисні фактори. Це забезпечує максимально комфортне використання засобу і його відмінну переносимість.
Активний локальний гель «Стоп-акне»
Саліцилова кислота – має кератолітичну дію і сприяє легкому видаленню відмерлих клітин шкіри, очищуючи її і стимулюючи регенерацію, а також вирівнюючи її поверхню.
Активний локальний гель «Стоп-акне»
Цинк РСА – має антибактеріальну дію, вибірково «атакуючи» куті-бактерії акне - збудника вугрової хвороби, і також має себорегулюючий ефект.
Активний локальний гель «Стоп-акне»
Бісаболол – має протизапальну дію: заспокоює шкіру і повертає їй природну красу і баланс. Джерело цього компонента - ромашка аптечна, лікарська рослина, яка часто використовується як в традиційній так і в народній медицині.
Активний локальний гель «Стоп-акне»
Спосіб застосування

Невелику кількість гелю наносити на попередньо очищену шкіру, локально, на запальні елементи акне (плями, пустули, вузли) від 2 до 5 разів на день. Засіб прозорий, з легкою текстурою, миттєво поглинається.

 

Підходить для використання на шкірі і обличчя, і тіла. Зручний аплікатор дозволяє наносити гель точково, правильно дозуючи його і економно використовуючи.

Переваги
Швидко і ефективно зменшує запальні вугрі
Легка текстура гелю, не залишає плівку на шкірі
Не пересушує шкіру
Дізнайся про свою шкіру
Дізнатись більше
Дізнайся про свою шкіру
Дізнатись більше
Лінія
Лінія