Феміна Дейлі

Засіб для гігієни інтимної зони, підходить для чутливої ​​слизової. Ефективно очищує шкіру, запобігає появі запалення і подразнення, підтримує рН-баланс
Щоденна гігієна інтимної зони
Туба 250 мл та 50 мл
Властивості

Очищуючий гель Феміна Дейлі – ідеальний засіб для щоденної інтимної гігієни. Гель дбайливо очищує інтимну зону, доглядає за нею. Завдяки оптимальному складу засіб надає додаткову зволожуючу, заспокійливу та протизапальну дію. Дейлі гель має легкий приємний аромат та прозору не надто густу текстуру. Не містить сульфатів, при цьому дбайливо очищує чутливу інтимну зону, залишаючи відчуття свіжості на весь день. рН гелю має рівень 5, що відповідає нормальному рН інтимної зони жінки.

Щоденне очищення
Заспокійлива дія
Протизапальна дія
Антистрес-комплекс
Склад

До складу гелю Феміна Дейлі входять спеціальні компоненти, оптимально підібрані для щоденної інтимної гігієни, в т.ч. для чутливої шкіри.

До складу лінії Феміна входить спеціальний антистрес-комплекс SyriCalm® (Сірікалм) спеціально розроблений для чутливої шкіри, схильної до стресу (в результаті гоління, депіляції, щоденних гігієнічних процедур або інших зовнішніх факторів):

  • знімає запалення, захищає від зовнішніх факторів стресу, збільшуючи життєвий потенціал клітин і рівень енергії, а також надає протизапальну дію (*in vitro).
  • заспокоює та відновлює бар’єрні функції шкіри, зменшує почервоніння і зуд (*in vivo).

Комплекс Сірікалм має природне походження, його отримують з Poria cocos і Phragmites.

Феміна Дейлі
SyriCalm® – антистрес-компонент. Знімає запалення, захищає від зовнішніх факторів стресу, збільшуючи життєвий потенціал клітин і рівень енергії.
Феміна Дейлі
Молочна кислота – підтримує природний баланс мікрофлори інтимної зони, допомагає підтримати рН-баланс на потрібному рівні (5,5).
Феміна Дейлі
Екстракт алое – пом'якшує шкіру, зволожує, має регенеруючу дію та заспокоює чутливу (реактивну) шкіру. Екстракт алое також є чудовою профілактикою запальних процесів.
Феміна Дейлі
Бісаболол – має виражену протизапальну дію: заспокоює шкіру інтимної зони і слизові оболонки. Джерело цього компонента – ромашка аптечна. Це лікарська рослина, що найчастіше використовується для лікування шкіри, швидко знімає подразнення і почервоніння.
Феміна Дейлі
М'яка очищуюча основа без мила – важливий компонент будь-якого засобу для чищення. Очищуючий гель Феміна Дейлі містить м'які (неіонні) очищуючі компоненти, які не порушують природну захисну мантію шкіри і не містять сульфатів, що запобігають сухості шкіри. Основа ефективно і дбайливо очищує шкіру, не пересушує її і не порушує гідроліпідну мантію.
Феміна Дейлі
Спосіб застосування

Використовуйте інтимний гель Феміна Дейлі щодня навіть для чутливої шкіри інтимної зони.
Невелику кількість гелю необхідно спінити в долонях, масажними рухами нанести на шкіру та змити достатньою кількістю води.
Рекомендується використовувати два рази на день – вранці та ввечері.
Феміна Дейлі гель можна використовувати як самостійний засіб, так і комбінувати з іншими засобами у випадку медикаментозної терапії.

Переваги
Дбайливе та ефективне очищення інтимної зони
Унікальний склад
Нейтральний рН 5
Лінія
Лінія