Крем-баланс з матуючим ефектом

Легкий крем для щоденного зволоження і матування комбінованої і жирної шкіри
Зволоження, усунення жирного блиску
Потреба: Зволоження
Туба 50 мл
Властивості

Крем-баланс з матуючим ефектом – продукт 2 в 1. У першу чергу він зволожує жирну шкіру, підтримує її водний баланс. Завдяки матуючим компонентам – крем-баланс усуває жирний блиск і робить шкіру матовою. Ефект матування проявляється поступово, так як даний продукт надає себорегулюючу дію, тобто зменшує вироблення шкірного сала. Крім того, крем-баланс містить антибактеріальні та протизапальні інгредієнти, які є відмінною профілактикою акне. Крем-баланс – ідеальне рішення для жирної та комбінованої шкіри.

Зменшує жирний блиск
Зволожує
Звужує пори
Перешкоджає появі акне
Склад

Склад крем-балансу не перевантажений активними компонентами і при цьому він максимально ефективно справляється зі своїми завданнями.
Ключовим компонентом усієї лінії А є комплекс Цітобіол ірис.
До складу цього комплексу входить екстракт ірису (протизапальна дія), цинк сульфат (має виражений вплив на бактерії акне, зменшує вироблення шкірного сала), вітамін А – ретинол (м’яка відлущувальна і себорегулююча дія).

Крем-баланс з матуючим ефектом
Матуюча пудра – компонент для досягнення ефекту матування. Саме пудра абсорбує шкірний жир, усуваючи жирний блиск.
Крем-баланс з матуючим ефектом
Ніацинамід 4% – вітамін РР або В3. Цей унікальний компонент широко використовується у косметичних і лікарських препаратах. Завдяки своїм властивостям, він зменшує чутливість шкіри, надає себорегулюючу дію. У концентрації 4% ніацинамід має виражений антибактеріальний ефект, що є відмінною профілактикою появи вугрів.
Крем-баланс з матуючим ефектом
Саліцилова кислота – має кератолітичну дію і сприяє легкому видаленню відмерлих клітин шкіри, очищуючи її і стимулюючи регенерацію, а також вирівнюючи її поверхню.
Крем-баланс з матуючим ефектом
Цинк РСА – має антибактеріальну дію, вибірково «атакуючі» куті-бактерії акне - збудника вугрової хвороби, і також має себорегулюючий ефект, зменшуючи вироблення шкірного сала.
Крем-баланс з матуючим ефектом
Спосіб застосування

Невелику кількість крему наносити на попередньо очищену шкіру, легкими масажними рухами. Використовувати 1-2 рази в день. Для очищення шкіри рекомендується використовувати очищуючий гель.

 

Для посилення матуючого ефекту додатково використовуйте очищуючу маску.

Переваги
Ефективно усуває жирний блиск
Зволожує
Запобігає появі вугрів
Дізнайся про свою шкіру
Дізнатись більше
Дізнайся про свою шкіру
Дізнатись більше
Лінія
Лінія