Відновлюючий крем

Регенеруючий (відновлюючий) засіб для жирної зневодненої шкіри
Глибоке відновлення шкіри, зволоження та живлення
Потреба: Зволоження
Туба 50 мл
Властивості

Відновлюючий крем – унікальний продукт для зневодненої жирної (в т.ч. проблемної) шкіри. Даний засіб не містить агресивних і подразнюючих шкіру компонентів. При цьому, його склад спрямований на живленння, зволоження і відновлення шкіри обличчя. Легка текстура і некомедогенні компоненти роблять його незамінним засобом для проблемної шкіри.
Шкіра може стати збезводненою як після дерматологічного лікування, так і в силу впливу зовнішніх і внутрішніх агресивних чинників на неї (погодні умови, неправильний догляд і т.п.). Зневоднення шкіри може проявлятися сухістю, лущенням, відчуттям стягнутості і дискомфорту. При всіх цих симптомах необхідно використовувати регенеруючі і відновлюючі засоби. Відновлюючий крем можна використовувати як самостійний продукт, в якості основного догляду за зневодненою шкірою, так і як супровід до медичного лікування шкіри, для нейтралізації агресивних лікарських препаратів, що пересушують шкіру.

Живить і регенерує шкіру
Має антибактеріальну дію
Заспокоює
Зволожує
Склад

До складу відновлюючого крему входять спеціальні компоненти в концентраціях, що забезпечують інтенсивне живлення, глибоку регенерацію шкіри, а також профілактичну дію на появу вугрів – завдяки антибактеріальному компоненту.
Ключовим компонентом даного продукту є екстракт татарника. Саме він глибоко регенерує (відновлює) шкіру, посилюючи її природні захисні оболонки. Крім цього екстракт татарника зволожує шкіру, чим сприяє відновленню її еластичності.

Відновлюючий крем
Масло мурумуру – рослинний компонент, який отримують з пальми мурумуру, що росте в Бразилії. Масло мурумуру містить велику кількість жирних кислот (в т.ч. незамінних), які живлять і відновлюють гідроліпідну мантію шкіри. Омега 3 і 6 жирні кислоти мають доведену протизапальну і антибактеріальну ефективність. Важливою відмінністю даного масла є його повна некомедогенність, тобто він не провокує появу нових вугрових елементів.
Відновлюючий крем
Сквалан – рослинний фосфоліпід, компонент, який відновлює пошкоджений гідроліпідний бар'єр шкіри, підсилює її природні захисні функції.
Відновлюючий крем
Ніацинамід 4% – вітамін РР або В3. Цей унікальний компонент широко використовується у косметичних і лікарських препаратах. Завдяки своїм властивостям, він зменшує чутливість шкіри, надає себорегулюючу дію. У концентрації 4% ніацинамід має виражений антибактеріальний ефект, що є відмінною профілактикою появи вугрів.
Відновлюючий крем
Бісаболол – має протизапальну дію: заспокоює шкіру і повертає їй природну красу і баланс. Джерело цього компонента - ромашка аптечна, одна з найчастіше використаємих лікарських рослин для лікування шкіри, м'яко піклується про її красу і здоров'я.
Відновлюючий крем
Спосіб застосування

Відновлюючий крем рекомендується використовувати як самостійний засіб для догляду за зневодненою шкірою, так і як супровід до основного дерматологічного догляду (при виникненні відчуття сухості, стягнутості, лущення і т.д.).

 

Як самостійний засіб наносіть відновлюючий крем легкими рухами 1-2 рази на день до повного поглинання крему. Можна використовувати як основу під макіяж.

 

У разі дерматологічного лікування акне, яке може привести до сухості шкіри, використовуйте відновлюючий крем 1-2 рази на деньокремо від основного лікування місцевими лікарськими препаратами (наприклад: вранці – відновлюючий крем, а ввечері – місцевий лікарський засіб).

 

При лікуванні системними препаратами відновлюючий крем можна наносити 1-2 рази на день, незалежно від прийому системного препарату.

Переваги
Повертає відчуття комфорту
Глибоко регенерує, живить і зволожує
Не викликає появу вугрів
Дізнайся про свою шкіру
Дізнатись більше
Дізнайся про свою шкіру
Дізнатись більше
Лінія
Лінія