Комбінована шкіра

Це один з найбільш поширених типів шкіри. Найчастіше комбінована шкіра характеризується більш жирними ділянками в області Т-зони (лоб, ніс, підборіддя) і має нормальні (або сухі) ділянки шкір в області щік. Такий тип шкіри також має схильність до періодичної появи акне (вугрів і чорних цяток). Комбінована шкіра вимагає ретельного догляду за кожною зоною шкіри окремо.

Як доглядати за комбінованою шкірою?

Комбінована шкіра ⎼ один із найпоширеніших типів шкіри. Його головні ознаки ⎼ себум (шкірне сало) розподіляється по обличчю нерівномірно. А саме ⎼ у Т-зоні. Щоки ж можуть залишатися сухими. Саме через цю нерівномірність досягти ідеального стану шкіри дуже складно.

Шкірне сало може закорковувати пори на носі та лобі, викликаючи тим самим подразнення, акне чи чорні цятки.

Комбіновану шкіру визначити легко ⎼ на обличчі можна знайти як сухі ділянки, так і жирні.

Чому шкіра може бути жирною?

Тип шкіри залежить як від внутрішніх факторів, таких як генетика та харчування, так і від зовнішніх чинників. До зовнішніх факторів можна віднести очищення, середовище в якому ви живете.

Що характерно для комбінованої шкіри?

Така шкіра потребує особливого догляду. Річ у тім, що засоби для комбінованої шкіри мають задовольняти потреби як нормальної, так і жирної шкіри. В гіршому випадку є ризик порушення роботи сальних залоз. Якщо застосовувати засоби для жирної шкіри, то можна пересушити шкіру у зоні щік, а якщо неправильно підібрати засіб для сухої шкіри, то є ризик посилення вироблення себуму у Т-зоні.

Лінійка засобів А від Skinormil допоможе налагодити роботу сальних залоз та нормалізувати вироблення шкірного сала.

Очищення

Для очищення можна використовувати як гель для очищення, так і очищувальну маску. Гель для очищення із серії А підійде для щоденного використання, а маска ⎼ як додатковий догляд.

Маска доповнює основний щоденний догляд та посилює його лікувальний ефект. Допомагає звузити пори та має матувальний ефект. Приємна за консистенцією та легко змивається.

Зволоження

Комбінована шкіра потребує делікатного зволоження. Головне, щоб засіб задовольняв як “суху” частину ⎼ зону щік, так і жирну шкіру у Т-зоні.

Крем-баланс із матуючим ефектом та відновлюючий крем створені для максимального зволоження. Допомагають позбутися дискомфорту, лущення та інших неприємних проявів сухості шкіри. Крем швидко поглинається шкірою, тож ви не відчуватимете ніякого дискомфорту. Підібрати крем для комбінованої проблемної шкіри ви можете в лінійці А від Skinormil.

Корекція локальних запалень

Локальні запалення можуть виникнути не тільки у володарів жирної шкіри. У тих, в кого комбінована шкіра, вони також можуть виникнути. Особливо у зоні лоба. Боротися із запаленнями допоможе активний локальний гель “Стоп-акне”. Він призначений для використання при запаленнях, які треба швидко прибрати. Підібрати крем для обличчя для проблемної шкіри ви можете у нас на сайті.

Гель можна застосовувати до 5 разів на день.

Активні компоненти Skinormil

Серія А побудована на компонентах, котрі забезпечують інтенсивний та дбайливий догляд за комбінованою шкірою. Цитобіол Ірис, саліцилова кислота, цинк та біла глина сприяють усуненню запалень та нормалізації роботи сальних залоз.

Цитобіол Ірис відповідає за нормалізацію роботи сальних залоз. Саліцилова кислота допомагає звузити пори та вирівняти тон шкіри. Цинкові також відведена особлива роль у лінійці. Річ у тім, що ця речовина чинить антибактеріальну дію. Цинк РСА діє на збудника вугрової хвороби, пригнічує його дію та знищує.

Чи можна змінити тип шкіри?

Тип шкіри ⎼ це не те, що залишається з нами на все життя. Він залежить від догляду та загального стану організму. Тож із правильними засобами можна досягти дивовижного ефекту ⎼ налагодити вироблення шкірного сала та підтримувати її в нормальному стані.

Врегулювати стан шкіри може дерматолог або косметолог. Самолікування може призвести до погіршення стану: шкіру можна пересушити, викликати алергічні реакції, тощо. Підібрати крем, гель для комбінованої шкіри може спеціаліст, або ви можете зробити це на нашому сайті.

Де купити продукцію Skinormil?

Засоби для комбінованої шкіри виготовляються згідно з Європейськими дерматологічними стандартами на виробництвах Франції та Іспанії. Космецевтика не тестується на тваринах.

Придбати продукцію можна в аптеках України. Перевіряйте ціну та наявність на сайті tabletki.ua та на avocado.ua. Також ви можете підібрати засоби у нас на сайті.

Лінія
Лінія