Очищення

Очищення шкіри – це один з найважливіших етапів догляду за нею. Від того, як ми очистимо шкіру, безпосередньо залежить її стан та ефективність засобів подальшого догляду.
Щоденне очищення може бути як з водою (гель, гель-крем), так і без води (міцелярна вода, тоніки).
В якості додаткового очищення можна використовувати маски, креми-ексфоліанти (скраби).

Очищуємо шкіру: етапи, засоби й основні правила

Свій ранок ми зазвичай починаємо з умивання. Це важлива процедура, яка допомагає не тільки підбадьоритися, але й очистити шкіру від себума, що встиг накопичитися за ніч. Неправильні засоби для очищення обличчя тільки погіршать ситуацію.

Чому очищення ⎼ один з важливих етапів?

Як зрозуміти, що вашій шкірі потрібне більш уважне очищення?

Правила очищення

Недостатньо просто взяти і вмитися водою або звичайним милом. Глибокі забруднення від цього не зникнуть. Очищення шкіри ⎼ справжня наука. Для початку, визначте, який у вас тип шкіри, виходячи з цього потрібно підбирати засоби.

Чи можна вмиватися звичайним милом?

Не можна. Мило — тільки для рук. На обличчі воно прибирає абсолютно весь себум.Це шкідливо і для сухої, і навіть для жирної шкіри (так її можна “висушити”). Воно порушує кислотно-лужний баланс, який захищає шкіру від зовнішніх подразників.

Якщо формат мила вам зручний, ви можете підшукати собі спеціальний засіб для вмивання у твердій формі. Його розробляють так, щоб він не пересушує шкіру.

Очищуємо шкіру правильно: як проводити вмивання?

Процес вмивання теж грає не останню роль. Багато що залежить від температури води і часу вмивання. Дуже важлива косметика для очищення шкіри обличчя.

Етапи очищення:

Лінія
Лінія