Усунення недоліків шкіри (акне)

Недоліки шкіри, такі як розширені пори, запальні елементи (вугри), чорні цятки можуть неабияк псувати ваше життя. При цьому, позбутися їх досить важко, але цілком реально. Догляд за шкірою повинен бути регулярним та комплексним. Продукти лінії А впливають на всі фактори виникнення акне і роблять шкіру чистою та здоровою.

Усунення недоліків шкіри обличчя

Страшний сон всіх тінейджерів ⎼ проблемна шкіра та акне. Більш того, іноді після підліткового віку проблеми зі шкірою не закінчуються. Причини виникнення можуть бути різними: від змін у гормональному фоні до неправильного очищення обличчя.

Від акне ніхто не застрахований ⎼ ні чиясь однокласниця, ні зірка світового масштабу. Давайте розбиратися, від чого можуть виникнути запалення на шкірі, як з ними боротися.

Акне та як вони утворюються

Акне ⎼ проблема, з якою стикається близько 80% населення. Це запалення, які з’являються на шкірі через збій гормональної системи, проблеми шлунково-кишкового тракту або неправильний догляд за шкірою.

Проблема стосується не тільки підлітків і молодих людей. Все частіше від акне страждають люди старше 25 років. Самостійно впоратися з проблемою неможливо, потрібно звертатися до фахівця і підбирати особливий догляд.

Акне з’являються так: андрогени сприяють активному виділенню шкірного сала, від цього сальні залози збільшуються. А пори над ними ⎼ розширюються. Внаслідок гіперкератозу роговими лусочками закриваються фолікулярні протоки. На місці закупорення з’являється запалення ⎼ прищ або комедон.

Якщо комедон не може вийти з-під шкіри, то він стає білим. Якщо пора досить відкрита, то комедон стає чорною цяткою ⎼ до нього домішується меланін і його голівка стає чорною.

Причини виникнення

Причини акне і вугрової хвороби ⎼ внутрішні та зовнішні. Під впливом зовнішніх факторів можуть посилитися симптоми.

Лінія
Лінія