Жирна проблемна шкіра

У такого типу шкіри підвищена функція сальних залоз, які і виробляють шкірний себум (шкірний жир).

Для цього типу шкіри характерні жирний блиск, розширені пори, нерівна поверхня шкіри. Дуже часто на жирній шкірі з’являються запальні елементи (вугри) і чорні цятки.

Гід з догляду за жирною шкірою

З проблемною шкірою стикається до 90% населення. Переважно, це молоді дівчата віком до 25 років. Вугрі ⎼ тільки вершина цього айсбергу. Глибше знаходяться комплекси, невпевненість в собі та нелюбов до себе. Причиною подразнень може бути надлишкове виділення себума ⎼ шкірного жиру.

Чому шкіра може бути жирною?

На тип шкіри впливає багато факторів. Серед них і генетичні, і зовнішні ⎼ такі от як агресивне очищення чи недостатнє зволоження. Крім того, неправильне харчування може також спровокувати надмірну роботу сальних залоз.

Що характерно для жирної шкіри?

Жирна та проблемна шкіра потребує особливого догляду. Ми зібрали для вас короткий гайд з того, як правильно це робити та які засоби використовувати. Крем для жирної шкіри обличчя, гель та засіб для локального застосування: читайте статтю та дізнавайтеся про них більше.

Догляд за жирною шкірою

Засоби лінії А від Skinormil розроблені спеціально для проблемної шкіри, що схильна до надмірного вироблення себуму.

ОчищенняБ

Гель для очищення із серії А ⎼ дбайливий засіб, що усуває забруднення. Гель сприяє нормалізації роботи сальних залоз.

До складу гелю входять натуральні компоненти: екстракт ірису, цинк сульфат і вітамін А. Ці речовини взаємодіють зі шкірою та попереджають появу вугрів.

М’яка основа та саліцилова кислота дозволяють гелеві ніжно та дбайливо очистити шкіру, не пересушуючи її.

Використовувати можна як для вмивання обличчя, так і для всього тіла. Двічі на день.

Зволоження

Те, що жирну шкіру треба підсушувати ⎼ міф. Навпаки, її треба зволожувати. Це обумовлено тим, що чим більш шкіра суха, тим активніше працюють сальні залози.
Для жирної шкіри ми підготували крем-баланс з матуючим ефектом. Це продукт, який надає одразу 2 ефекти ⎼ матування та зволоження. Крім того, крем містить протизапальні елементи, котрі допомагають боротися з акне та запаленнями.

Основним компонентом є Цітобіол Ірис. Саме він чинить протизапальну дію. Крем має легку текстуру та приємну консистенцію.

Крем для проблемної та жирної шкіри слід наносити на очищену шкіру, масажними рухами. 1-2 рази на день. Перед нанесення радимо скористатися гелем для вмивання серії А.

Корекція локальних запалень

Ігнорувати локальні запалення неможливо та і немає потреби. Для боротьби з ними ми створили активний локальний гель “Стоп-акне”. Він призначений для локального нанесення на акне, папули та подразнення. Концентрація компонентів забезпечує інтенсивну та ефективну дію.

Аплікатор дозволяє наносити гель точково. Його можна використовувати до 5 разів на день. Швидко поглинається.

Який результат забезпечує продукція лінійки А?

Крем для жирної та проблемної шкіри, а також усі супутні засоби допоможуть налагодити якісний та простий догляд за шкірою, що страждає від надмірного виділення себуму.

Де купити косметику для проблемної шкіри?

Косметика для проблемної шкіри представлена переважно в аптеках та спеціалізованих магазинах, це зумовлено тим, що вона належить до лікувальної лінійки. Нашу продукцію радять косметологи.

Продукція Skinormil відповідає всім вимогам фармацевтичної промисловості. Виготовлення засобів для проблемної шкіри зосереджено на кращих виробництвах Європи: у Франції та Іспанії.

Продукція не тестується на тваринах та виготовляється за всіма принципами гуманності. Космецевтика виготовлена на основі натуральних компонентів.

Лінія
Лінія