Вугрі та чорні цятки
Вугрі зустрічаються у 80% населення Землі. Для шкіри, схильної до вугрового висипання, необхідно підбирати правильний догляд. Важливо пам'ятати, що у разі важкого перебігу вугрової хвороби (запальних елементів більше 10-15, вони уражають не тільки обличчя, а й тіло) - лікуванням повинен займатися кваліфікований лікар-дерматолог. Дерматокосметика Скінорміл допоможе ефективно позбутися вугрів, а при дерматологічному лікуванні стане доповненням домашнього догляду.
Ефективна щоденна гігієна комбінованої і жирної шкіри, а також схильної до вугрового висипання. М'яко очищує, видаляє макіяж, не пересушує. Готує шкіру до подальшого догляду.
АнтиАКНЕ Очищуючий гель
Щоденне очищення шкіри обличчя для комбінованої, жирної та схильної до акне шкіри. Глибоко очищує і звужує пори, зменшує вироблення шкірного сала, матує та вирівнює тон шкіри, при цьому не пересушує її. Готує шкіру до подальшого догляду.
АнтиАКНЕ Очищуючий тонік
Додатковий догляд для комбінованої, жирної і проблемної шкіри. Сприяє ефективній і швидкій абсорбції шкірного себума, має антибактеріальну, протизапальну та заспокійливу дію. Підсилює основний догляд.
АнтиАКНЕ Маска-скраб 2 в 1
Засіб активного догляду за жирною проблемною шкірою. Спеціально розроблений склад впливає на всі причини появи вугрів, допомагає усунути як запальні вугрі, так і чорні цятки. Завдяки відлущувальній дії – ефективно зменшує прояви постакне.
Флюїд «Глобальний догляд»
АКНЕ ТА <br /> Б’ЮТІ-ПРОЦЕДУРИ
Дізнатись більше
ЯК ПІДІБРАТИ ОЧИЩЕННЯ ДЛЯ ПРОБЛЕМНОЇ ЖИРНОЇ ШКІРИ
Дізнатись більше
Лінія
Лінія