Вугрі та чорні цятки
Вугрі зустрічаються у 80% населення Землі. Для шкіри схильної до вугрового висипання необхідно підбирати правильний догляд. Важливо пам'ятати, що у разі важкого перебігу вугрової хвороби (запальних елементів більше 10-15, вони уражають не тільки обличчя, а й тіло) - лікуванням повинен займатися кваліфікований лікар-дерматолог. Дерматокосметика Скінорміл допоможе ефективно позбутися від вугрів, а при дерматологічному лікуванні стане доповненням домашнього догляду.
Ефективна щоденна гігієна комбінованої і жирної шкіри, а також схильної до вугрового висипання. М'яко очищує, видаляє макіяж, не пересушує. Готує шкіру до подальшого догляду.
АнтиАКНЕ Очищуючий гель
Засіб активного догляду за жирною проблемною шкірою. Спеціально розроблений склад впливає на всі причини появи вугрів, допомагає усунути як запальні вугрі, так і чорні цятки. Завдяки відлущувальній дії – ефективно зменшує прояви постакне.
Флюїд «Глобальний догляд»
Щоденний базовий догляд за комбінованою і жирною шкірою. Зволожує, має антибактеріальну дію, зменшує жирність шкіри, допомагає звузити розширені пори.
АнтиАКНЕ Крем-баланс
Додатковий догляд за комбінованою і жирною шкірою. Регулює вироблення шкірного сала, має виражену антибактеріальну дію. Підсилює основний догляд.
Очищуюча маска
АКНЕ ТА <br /> Б’ЮТІ-ПРОЦЕДУРИ
Дізнатись більше
ЯК ПІДІБРАТИ ОЧИЩЕННЯ ДЛЯ ПРОБЛЕМНОЇ ЖИРНОЇ ШКІРИ
Дізнатись більше
Лінія
Лінія