Жирний блиск
Не секрет, що жирний блиск може зіпсувати зовнішній вигляд і настрій його власника. З'являється він через підвищену активність сальних залоз, які виробляють шкірний себум. Надлишки шкірного жиру призводять до закупорювання пор, появі чорних цяток і локальних запальних елементів. Подолати проблему жирного блиску допоможуть засоби лінії АнтиАкне Скінорміл, які спрямовані на очищення жирної шкіри та зменшення вироблення себума.
Ефективна щоденна гігієна комбінованої і жирної шкіри, а також схильної до вугрового висипання. М'яко очищує, видаляє макіяж, не пересушує. Готує шкіру до подальшого догляду.
АнтиАКНЕ  Очищуючий гель
Щоденне очищення шкіри обличчя для комбінованої, жирної та схильної до акне шкіри. Глибоко очищує і звужує пори, зменшує вироблення шкірного сала, матує та вирівнює тон шкіри, при цьому не пересушує її. Готує шкіру до подальшого догляду.
АнтиАКНЕ Очищуючий тонік
Додатковий догляд для комбінованої, жирної і проблемної шкіри. Сприяє ефективній і швидкій абсорбції шкірного себума, має антибактеріальну, протизапальну та заспокійливу дію. Підсилює основний догляд.
АнтиАКНЕ Маска-скраб 2 в 1
Щоденний базовий догляд за комбінованою і жирною шкірою. Зволожує, має антибактеріальну дію, зменшує жирність шкіри.
АнтиАКНЕ Крем-баланс
АКНЕ ТА <br /> Б’ЮТІ-ПРОЦЕДУРИ
Дізнатись більше
ЯК ПІДІБРАТИ ОЧИЩЕННЯ ДЛЯ ПРОБЛЕМНОЇ ЖИРНОЇ ШКІРИ
Дізнатись більше
Лінія
Лінія