ПРО НАС

ПРО НАС
ПРО НАС

Основна ціль бренду

Забезпечити простий, зрозумілий і ефективний догляд за шкірою, який буде відповідати потребам кожного типу шкіри: як здорової, так і проблемної в доповненні до основного медичного лікування.

Філософія

Наша філософія полягає в наданні дерматоестетичної продукції з високою доведеною ефективністю і абсолютною безпекою при використанні.

ФОРМУЛИ

ФОРМУЛИ

Формули засобів бренда

Залежно від продукту – адаптовані під потреби певного типу шкіри. Фахівці TM Skinormil розробляють до 4-х нових продуктів на рік, які гарантують дбайливий і ефективний догляд не лише за шкірою дорослих, а й дітей.

Команда бренда

Прихильники своєї справи, професіонали з величезним досвідом роботи в галузі медицини, фармацевтики та косметології.

ФОРМУЛИ

ЦІННОСТІ

ЦІННОСТІ
ЦІННОСТІ

Наша основна цінність – здорова і красива шкіра

Такого результату ми досягаємо за допомогою продуктів найвищої якості: ми ретельно відбираємо активні інгредієнти, оптимальні концентрації і їх комбінації. TM Skinormil пропонує споживачеві гіпоалергенні продукти з перевіреним результатом. Всі наші засоби пройшли дерматологічні, гінекологічні та педіатричні тести в залежності від вимог кожного продукту.

Відповідає чітким вимогам фармацевтики

Виробництво продукції TM Skinormil відповідає суворим вимогам фармацевтичної промисловості і зосереджено на кращих заводах Європи (Франція, Іспанія, Італія, Англія). І ще одне з важливих і актуальних переваг засобів TM Skinormil на сьогоднішній день: продукція не тестується на тваринах, а також має всі стандарти якості ЄС.

Лінія
Лінія