ФЕМІНА ПІДТРИМУЄ
pH-БАЛАНС ІНТИМНОЇ ЗОНИ
ЗА БУДЬ-ЯКИХ ОБСТАВИН

ЗАСОБИ ІНТИМНОЇ ГІГІЄНИ ДЛЯ АКТИВНИХ ДІВЧАТ
Що таке мікробіоценоз?
Що таке мікробіоценоз?
Дізнатися більше
рН інтимної зони
рН інтимної зони
Дізнатися більше
Правила щоденної гігієни
Правила щоденної гігієни
Дізнатися більше
Свербіж, печіння інтимної зони (молочниця)
Свербіж, печіння інтимної зони (молочниця)
Дізнатися більше
Сухість, неприємний запах (бактеріальний вагіноз)
Сухість, неприємний запах (бактеріальний вагіноз)
Дізнатися більше
Ключові компоненти

Інноваційний комплекс Сірікалм в комбінації з рослинними компонентами.
До складу лінії Феміна входить спеціальний антистрес-комплекс SyriCalm® (Сірікалм), спеціально розроблений для чутливої шкіри, схильної до стресу (в результаті гоління, депіляції, щоденних гігієнічних процедур або інших зовнішніх факторів):

  • захищає від зовнішніх факторів стресу, збільшуючи життєвий потенціал клітин і рівень енергії, а також має протизапальну дію (*in vitro).
  • заспокоює та відновлює бар’єрні функції шкіри, зменшує почервоніння і зуд (*in vivo).

Комплекс Сірікалм має природне походження, його отримують з Poria cocos і Phragmites.

Крім інноваційного комплекса Сірікалм,
до складу лінії Феміна входять й інші активні компоненти:
SyriCalm® — антистрес-компонент. Знімає запалення, захищає від зовнішніх факторів стресу, збільшуючи життєвий потенціал клітин і рівень енергії.
Молочна кислота — підтримує природний баланс мікрофлори інтимної зони, допомагає підтримати рН-баланс на потрібному рівні (5,5).
Екстракт алое — пом'якшує шкіру, зволожує, надає регенеруючу дію, є профілактикою запальних процесів, заспокоює чутливу (реактивну) шкіру.
Бісаболол – має виражену протизапальну дію: заспокоює шкіру інтимної зони та слизові оболонки. Джерело цього компонента — ромашка аптечна, що найчастіше використовується для лікування шкіри, швидко знімає подразнення та почервоніння.
МІКРОБІОЦЕНОЗ
Що це і чому так важливо?

Це сукупність мікроорганізмів (у нормі представлених переважно лактобацилами). Крім того — це особлива мікроекосистема, що постійно змінюється та виконує бар'єрну, ферментативну, вітаміноформуючу, імунну та інші функції.

Мікробіоценоз змінюється залежно від багатьох факторів: віку, часу циклу (гормональний фон), гігієнічних звичок, прийому деяких препаратів (частіше антибактеріальних), способу життя.

Зміна якісного та кількісного складу мікроорганізмів інтимної зони, порушення його рН призводить до розвитку дисбіозу піхви або вульвовагініту, що супроводжується специфічними симптомами.

рН інтимної зони

рН інтимної зони в нормі 4,5 - 5,5. У разі зміни рН у більш кислу сторону (менше 4,5) від нормального значення, активно починає розвиватися грибкова флора, що призводить до такого захворювання, як кандидоз (молочниця).

А якщо з'являються такі симптоми, як неприємний запах, печіння та відчуття сухості, то найчастіше причиною є розвиток бактеріальної флори і такого захворювання, як бактеріальний вагіноз. В цьому випадку рН стає більш лужним (більше 5,5).

Причини порушення мікробіоцинозу і рН інтимної зони:
  • стрес, хронічна втома
  • неправильна гігієна, в т.ч. агресивними засобами гігієни
  • деякі активності (спорт, басейн і т.д.)
  • невідповідна нижня білизна
  • прийом деяких лікарських препаратів (наприклад, антибіотиків)
  • гормональні зміни (вагітність, менструація, менопауза)
Правила інтимної гігієни
Звертай увагу на рН
Використовуйте тільки спеціальний засіб з певним рівнем pH, який підходить саме Вам.
Без губки
Здійснювати інтимну гігієну краще без використання губок і спонжів.
В міру
Надмірна гігієна може завдати більше шкоди, ніж користі. 1-2 рази на день достатньо для повноцінної гігієни.
Не нашкодь
Здійснювати інтимну гігієну рекомендується тільки зовні, рухами спереду назад, щоб уникнути можливого потрапляння інфекції.
Піклуйся
Обирайте білизну з натуральних тканин, яка не обмежує рухи.
Свербіж, печіння інтимної зони

Під впливом багатьох несприятливих чинників нормальний рН 4,5-5,5 інтимної зони може змінюватися. У разі його зміни в кислу сторону (менше 4,5) — активізується грибкова мікрофлора. Найвідоміший її представник - гриб роду кандида, який викликає кандидоз, або молочницю. Кандидоз, поряд з бактеріальним вагінозом, є найчастішою причиною звернення до гінеколога. Найпоширеніші симптоми цього захворювання: свербіж інтимної зони, відчуття печіння та дискомфорту, специфічні виділення. Якщо у вас з'явилися зазначені симптоми, обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем.

Феміна Кандіжель може використовуватися як додатковий засіб до основного протигрибкового лікування, а також для профілактики появи грибкової інфекції (у разі підвищеного ризику розвитку молочниці: відвідування басейну, жіночий цикл, прийом антибіотиків, стрес і т.д.).

Сухість, неприємний запах

У разі зміни рН у лужну сторону (більше 4,5) — активізується бактеріальна мікрофлора. Найчастіше такі зміни рН провокують бактеріальний вагіноз. Найчастіші симптоми цього захворювання: неприємний запах (рибний), відчуття сухості і дискомфорту, специфічні водянисті виділення. Якщо у вас з'явилися зазначені симптоми, обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем.

Феміну Екстрем можна використовувати як додатковий засіб до основного антибактеріального лікування, а також в якості профілактики появи даної патології (у разі підвищеного ризику розвитку бактеріального вагінозу: відвідування басейну, жіночий цикл, стрес і т.д.).

Лінія
Лінія