Феміна Екстрем

Засіб для гігієни інтимної зони під час підвищеного ризику виникнення бактеріальної інфекції або під час її лікування. Ефективно очищує шкіру, усуває неприємний запах, сухість і дискомфорт
Додаткова гігієна при бактеріальних інфекціях
Туба 150 мл
Властивості

Очищуючий гель Феміна Екстрем спеціально розроблений для особливих станів.
Феміна Екстрем дбайливо очищує інтимну зону, усуває неприємний запах і відчуття дискомфорту, печіння і сухість, допомагає збалансувати порушений рН.
Завдяки оптимальному складу засіб надає додаткову зволожуючу, заспокійливу, протизапальну та антибактеріальну дію.
Кислий рівень рН 3,5 допомагає знизити ріст патогенної бактеріальної флори і повернути відчуття комфорту.
Гель Феміна Екстрем має легкий приємний аромат олії чайного дерева та прозору не дуже густу текстуру. Не містить сульфатів, при цьому дбайливо очищує чутливу інтимну зону, залишаючи відчуття свіжості і повертаючи комфорт.

М'яке очищення
Усуває відчуття сухості, неприємний запах
Антистрес-комплекс
Для станів, пов'язаних з бактеріальною інфекцією (наприклад, бактеріальний вагіноз)
Склад

До складу гелю Феміна Екстрем входять спеціальні компоненти, оптимально підібрані для інтимної гігієни під час станів, пов’язаних з бактеріальною флорою.

До складу лінії Феміна входить спеціальний антистрес-комплекс SyriCalm® (Сірікалм) спеціально розроблений для чутливої шкіри, схильної до стресу (в результаті гоління, депіляції, щоденних гігієнічних процедур, або інших зовнішніх факторів):

  • знімає запалення, захищає від зовнішніх факторів стресу, збільшуючи життєвий потенціал клітин і рівень енергії, а також надає протизапальну дію (*in vitro).
  • заспокоює та відновлює бар’єрні функції шкіри, зменшує почервоніння і зуд (*in vivo).

Комплекс Сірікалм має природне походження, його отримують з Poria cocos і Phragmites.

Феміна Екстрем
SyriCalm® – антистрес-компонент. Знімає запалення, захищає від зовнішніх факторів стресу, збільшуючи життєвий потенціал клітин і рівень енергії.
Феміна Екстрем
Молочна кислота – підтримує природний баланс мікрофлори інтимної зони, допомагає підтримати рН-баланс на потрібному рівні (5,5).
Феміна Екстрем
Екстракт алое – пом'якшує шкіру, зволожує, має регенеруючу дію та заспокоює чутливу (реактивну) шкіру. Екстракт алое також є чудовою профілактикою запальних процесів.
Феміна Екстрем
Бісаболол – має виражену протизапальну дію: заспокоює шкіру інтимної зони і слизові оболонки. Джерело цього компонента – ромашка аптечна. Це лікарська рослина, що найчастіше використовується для лікування шкіри, швидко знімає подразнення і почервоніння.
Феміна Екстрем
М'яка очищуюча основа без мила – важливий компонент будь-якого засобу для чищення. Очищуючий гель Феміна Екстрем містить м'які (неіонні) очищуючі компоненти, які не порушують природну захисну мантію шкіри і не містять сульфатів, що запобігають сухості шкіри. Основа ефективно і дбайливо очищує шкіру, не пересушує її і не порушує гідроліпідну мантію.
Феміна Екстрем
Сіль гліциризинової кислоти – джерело отримання - корінь солодки. Даний компонент часто використовується як у косметичних засобах так і в лікарських препаратах. Завдяки своїм обволікаючим і протизапальним властивостям, гліциризинова кислота зволожує, заспокоює подразнення і усуває дискомфорт.
Феміна Екстрем
Олія чайного дерева – компонент рослинного походження, який має виражені антибактеріальні, протизапальні та регенеруючі властивості. Надає освіжаючий ефект, допомагає нейтралізувати неприємний запах.
Феміна Екстрем
Спосіб застосування

Інтимний гель Феміна Екстрем рекомендується використовувати під час станів, пов’язаних з бактеріальною інфекцією, при неприємному запаху інтимної зони, відчутті сухості та печіння.
Тривалість застосування – 7-10 днів.
Невелику кількість гелю необхідно спінити в долонях, масажними рухами нанести на шкіру і змити достатньою кількістю води.
Рекомендується використовувати два рази на день – вранці та ввечері.
Гель Феміна Екстрем можна використовувати як самостійний засіб, так і комбінувати з іншими засобами в разі медикаментозної терапії.

Ефективність, підтверджена під контролем дерматологів*
Дбайливе та ефективне очищення інтимної зони
Усунення відчуття дискомфорту та неприємного запаху
Кислий рН 3,5
Лінія
Лінія