Феміна Кандіжель

Засіб для гігієни інтимної зони під час підвищеного ризику виникнення грибкової інфекції або під час її лікування. Ефективно очищує шкіру, усуває свербіж, дискомфорт
Додаткова гігієна при грибкових інфекціях
Туба 150 мл
Властивості

Очищуючий гель Феміна Кандіжель спеціально розроблений для особливих станів. Феміна Кандіжель дбайливо очищує інтимну зону, усуває свербіж та подразнення, допомагає збалансувати порушений рН. Завдяки оптимальному складу, засіб надає додаткову зволожуючу, заспокійливу, протизапальну та протигрибкову дію.
Лужний рівень рН 8 допомагає знизити ріст патогенної грибкової флори та повернути стан комфорту.
Феміна Кандіжель має легкий приємний аромат і прозору не дуже густу текстуру. Не містить сульфатів, при цьому дбайливо очищує чутливу інтимну зону, залишаючи відчуття свіжості та повертає відчуття комфорту.

М'яке очищення
Усуває свербіж і дискомфорт
Антистрес-комплекс
Для станів, пов'язаних з грибковою інфекцією (наприклад, молочниця)
Склад

До складу гелю Феміна Кандіжель входять спеціальні компоненти, оптимально підібрані для інтимної гігієни під час станів, пов’язаних з грибковою флорою.

До складу лінії Феміна входить спеціальний антистрес-комплекс SyriCalm® (Сірікалм) спеціально розроблений для чутливої шкіри, схильної до стресу (в результаті гоління, депіляції, щоденних гігієнічних процедур або інших зовнішніх факторів):

  • знімає запалення, захищає від зовнішніх факторів стресу, збільшуючи життєвий потенціал клітин і рівень енергії, а також надає протизапальну дію (*in vitro).
  • заспокоює та відновлює бар’єрні функції шкіри, зменшує почервоніння і зуд (*in vivo).

Комплекс Сірікалм має природне походження, його отримують з Poria cocos і Phragmites.

Феміна Кандіжель
SyriCalm® – антистрес-компонент. Знімає запалення, захищає від зовнішніх факторів стресу, збільшуючи життєвий потенціал клітин і рівень енергії.
Феміна Кандіжель
Молочна кислота – підтримує природний баланс мікрофлори інтимної зони, допомагає підтримати рН-баланс на потрібному рівні (5,5).
Феміна Кандіжель
Екстракт алое – пом'якшує шкіру, зволожує, має регенеруючу дію та заспокоює чутливу (реактивну) шкіру. Екстракт алое також є чудовою профілактикою запальних процесів.
Феміна Кандіжель
Бісаболол – має виражену протизапальну дію: заспокоює шкіру інтимної зони і слизові оболонки. Джерело цього компонента – ромашка аптечна. Це лікарська рослина, що найчастіше використовується для лікування шкіри, швидко знімає подразнення і почервоніння.
Феміна Кандіжель
М'яка очищуюча основа без мила – важливий компонент будь-якого засобу для чищення. Очищуючий гель Феміна Кандіжель містить м'які (неіонні) очищуючі компоненти, які не порушують природну захисну мантію шкіри і не містять сульфатів, що запобігають сухості шкіри. Основа ефективно і дбайливо очищує шкіру, не пересушує її і не порушує гідроліпідну мантію.
Феміна Кандіжель
Піроктоноламін – протигрибковий компонент, який зменшує активність грибкової флори (у т.ч. роду кандіда), допомагаючи зменшити відчуття печіння та свербежу.
Феміна Кандіжель
Спосіб застосування

Інтимний гель Феміна Кандіжель рекомендується використовувати під час станів, пов’язаних з грибковою інфекцією. Тривалість застосування – 7-10 днів.
Невелику кількість гелю необхідно спінити в долонях, масажними рухами нанести на шкіру та змити достатньою кількістю води.
Рекомендується використовувати два рази на день – вранці та ввечері.
Гель Феміна Кандіжель можна використовувати як самостійний засіб, так і комбінувати з іншими засобами у випадку медикаментозної терапії.

Ефективність, підтверджена під контролем дерматологів*
Дбайливе та ефективне очищення інтимної зони
Усунення відчуття печіння та свербежу
Лужний рН 8
Лінія
Лінія