Зневоднена жирна шкіра

При цьому типі, шкіра залишається жирною, але виглядає сухою. Шкірний жир густий і містить мало вологи. Шкіра знаходиться у стані дискомфорту, може свербіти та лущитися. Дуже часто на такій шкірі з’являються запальні елементи. Також, шкіра може стати зневодненою після медикаментозного лікування акне, неправильного догляду або після впливу агресивних чинників навколишнього середовища.

Зневоднена шкіра: як з нею жити?

Звично чути і читати статті по догляду за жирною або сухою шкірою. Зневоднена шкіра залишається незрозумілим міфічним поняттям, про яке здогадуються небагато дівчат. А даремно ⎼ даний вид досить поширений. Крім того, дуже вибагливий у догляді. Про особливості зневодненої шкіри, чому вона такою стає і які її відмінності від сухої читайте в статті. В кінці розкриємо секрети з догляду і допоможемо підібрати кращий крем для зневодненої шкіри обличчя.

Зневоднена шкіра ⎼ це як?

Чи знали ви, що зневоднення ⎼ це стан, а не тип? І виникнути він може навіть у жирної шкіри. Попри активну роботу сальних залоз, шкірі може не вистачати вологи зсередини. Тоді і виникають такі неприємності, як лущення, які скочуються на тональному кремі або стягнутість, при якій боляче посміхатися або морщити лоб.

Зневоднена і суха шкіра ⎼ різні поняття?

Іноді ми можемо плутати ці поняття. Адже симптоми у них дуже схожі:

Але причини виникнення цих симптомів різні. Зневоднена шкіра страждає від нестачі вологи і води. Наприклад, ви п’єте недостатньо рідини або багато часу проводите на сонці.

При зневодненні, вода, яка потрапляє в епідерміс ⎼ зсередини або ззовні ⎼ швидко випаровується і залишає після цього відчуття сухості і стягнутості. Шкіра будь-якого типу може зіткнутися зі зневодненням. Навіть жирна.

Суха шкіра ⎼ тип, на який ми вплинути внутрішньо ніяк не можемо. Тільки коригувати зовнішні прояви. Цей тип даний нам з народження.

Причини зневоднення

Однієї певної причини немає. Їх кілька, ви можете тільки переглянути список і визначити, яка з них більш імовірна для вашого індивідуального випадку.

Як зрозуміти, що шкіра вимагає зволоження?

Визначити недолік вологи можна за такими критеріями:

Симптоми зникають після нанесення зволожувального або живильного крему. Але через пару годин, коли волога йде зі шкіри, починають проявлятися знову.

Підбираємо догляд за зневодненою шкірою

Основне правило ⎼ забудьте про засоби, які сушать шкіру. Ми звикли будувати систему догляду за шкірою так, щоб максимально знежирити її і дезінфікувати. Зі зневодненою такий трюк не пройде, так ситуація тільки погіршиться.

Пийте більше води. Зневоднення виникає з внутрішнього стану, його потрібно виправити. Додайте в раціон більше свіжих овочів, фруктів, зелені. Відмовтеся від гострої, жирної та смаженої їжі, алкоголю.

Косметика для зневодненої шкіри обличчя:

Вмивайтеся маслом або бальзамом для вмивання. Косметика для догляду такого типу допоможе довше утримувати вологу.

Для того, щоб поповнити запас вологи, використовуйте косметику з такими складовими:

Вони не дозволяють волозі залишати шкіру.

Відлущити ороговілі клітини допоможуть пілінги, що містять АНА-кислоти.

Крем для зневодненої шкіри Skinormil

Відновлюючий крем для зневодненої шкіри обличчя містить тільки дбайливі компоненти, які не сушать шкіру і не порушують її водно-ліпідний баланс. Дія спрямована на:

Екстракт татарника ⎼ головний у цьому складі. Він робить епідерміс еластичним і піддатливим. До складу також входять:

Наносити потрібно 2 рази на день, до повного поглинання. Дуже добре поєднується з макіяжем ⎼ можна використовувати як основу під макіяж.

Продукція Skinormil ⎼ це зразок якісної космецевтики. Виробництво зосереджене в Європі. Тому виготовлення здійснюється за всіма ключовими стандартами фармацевтичної промисловості.

Лінія
Лінія