АнтиАКНЕ Очищуючий гель

Засіб для комбінованої, жирної і проблемної шкіри. Ефективно очищає шкіру, запобігає появі вугрових елементів
Щоденне очищення шкіри обличчя і тіла
Флакон з дозатором 400 мл, туба 200 мл та 50 мл
Властивості

Очищуючий гель АнтиАкне – ідеальний засіб для щоденної гігієни комбінованої, жирної і схильної до вугрів шкіри. Даний гель дбайливо очищує, зменшує жирний блиск шкіри, усуває забруднення, в тому числі надлишки шкірного себума. Регулярне використання гелю посилить основний догляд за шкірою, а також надасть потужну профілактичну дію на появу вугрів.
Очищуючий гель рекомендується використовувати регулярно при жирному блиску шкіри, розширених порах, вугрях і комедонах (чорні цятки).

Очищення
Зменшення жирності
Антибактеріальна дія
Протизапальна дія
Склад

До складу гелю входять спеціальні компоненти, оптимально підібрані для жирної, комбінованої і проблемної шкіри.
Важливий компонент будь-якого засобу для очищення – основа, що очищує. Очищуючий гель АнтиАкне містить м’які (неіонні) очищуючі компоненти, які не порушують природну захисну мантію шкіри.
До складу засобів лінії АнтиАкне, входить спеціальний комплекс – цитобіол ірис, з вираженою дією на бактерії акне. До складу комплексу входить екстракт ірису, цинк сульфат і вітамін А (ретинол). Ці компоненти підсилюють один одного і надають виражений вплив на всі причини появи вугрів. Цитобіол ірис зменшує вироблення шкірного себума, м’яко відлущує шкіру, має антибактеріальну дію і зменшує запалення на шкірі.
Дует цинку і саліцилової кислоти посилює дію Цитобіол ірису і ефективно допомагає усунути прояви вугрової хвороби.

АнтиАКНЕ Очищуючий гель
Цинк глюконат – зменшує вироблення шкірного сала і впливає на бактерії, що відповідають за появу прищів.
АнтиАКНЕ Очищуючий гель
Саліцилова кислота – завдяки кератолітичній дії, м'яко відлущує шкіру, вирівнює її мікрорельєф.
АнтиАКНЕ Очищуючий гель
М'яка основа, що очищує – ефективно і дбайливо очищує шкіру, не пересушує її і не порушує гідроліпідну мантію.
АнтиАКНЕ Очищуючий гель
Бісаболол – має протизапальну дію: заспокоює шкіру і повертає їй природну красу і баланс. Джерело цього компонента - ромашка аптечна, лікарська рослина, яка часто використовується як в традиційній так і в народній медицині.
АнтиАКНЕ Очищуючий гель
Спосіб застосування

Очищуючий гель для жирної шкіри можна використовувати як для обличчя, так і для тіла. Крім того, завдяки своїм антибактеріальним властивостям, гель можна використовувати як гель для гоління для шкіри, схильної до вугрового висипання.

 

Невелику кількість гелю необхідно спінити у долонях, потім масажними рухами нанести на обличчя (і тіло). Помасажуйте і змийте достатньою кількістю води. Необхідно уникати потрапляння в очі.

 

Використовуйте два рази на день – вранці і ввечері.
Очищуючий гель можна використовувати як самостійний засіб, так і спільно з основним дерматологічним лікуванням при вугровій хворобі.

Ефективність, підтверджена під контролем дерматологів*
Матує шкіру до 100%*
Вирівнює тон шкіри до 70%*
Зменшує недоліки шкіри

*Клінічна та інструментальна оцінка ефективності АнтиАкне очищуючого гелю за участі 20 добровольців у віці 18-35 років із жирною шкірою та легкими/помірними акне.

Дізнайся про свою шкіру
Дізнатись більше
Дізнайся про свою шкіру
Дізнатись більше
Лінія
Лінія