АнтиАКНЕ Глобальний флюїд

Активний флюїд для корекції недоліків жирної шкіри: запальні елементи, чорні цятки, постакне, нерівна поверхня шкіри
При запальних акне і чорних цятках, постакне
Туба 30 мл
Властивості

АнтиАкне Глобальний флюїд – універсальний засіб при всіх видах вугрів: чорні цятки, запальні прищі, а також при постакне (нерівний рельєф шкіри після прищів).
Флюїд дбайливо, але ефективно усуває всі недоліки шкіри, завдяки своєму ретельно збалансованому складу. Даний продукт м’яко відлущує омертвілі клітини, роблячи шкіру рівною і гладкою, при цьому прибирає чорні цятки і постакне. Крім того, завдяки комбінації активних компонентів, АнтиАкне Глобальний флюїд швидко усуває запалення, зменшуючи всі види прищів. Легка текстура флюїду не робить шкіру жирною, швидко вбирається.
АнтиАкне Глобальний флюїд рекомендується використовувати при чорних цятках, вугрях, постакне, а також при розширених порах і жирній шкірі. Цей засіб може використовуватися як самостійно, так і рекомендуватися в якості комплексного дерматологічного догляду.

усуває недоліки (вугрі, чорні цятки)
зменшує жирність шкіри, надає антибактеріальну дію
вирівнює рельєф і зменшує пори (відлущує шкіру)
має виражену протизапальну дію
Склад

До складу АнтиАкне Глобальний флюїд входять спеціальні компоненти, оптимально підібрані для жирної, комбінованої і проблемної шкіри.
Спеціально розроблена формула не пересушує шкіру, але при цьому не втрачає своєї ефективності.
До складу засобів лінії АнтиАкне, входить спеціальний комплекс – Цитобіол ірис, з вираженим впливом на бактерії акне. Цей комплекс також зменшує вироблення шкірного себума і зменшує запалення на шкірі. Також, це єдиний продукт з лінії АнтиАкне, який містить альфа-гідрокси кислоту – гліколеву в оптимальній концентрації для домашнього використання – 13%.

АнтиАКНЕ Глобальний флюїд
Гліколева кислота – різновид АНА кислоти, з найменшою молекулярною масою. Саме це дозволяє їй краще проникати у шкіру і надавати виражений кератолітичний, зволожуючий і протизапальний ефект. Крім того, гліколева кислота підсилює вироблення колагену в шкірі, там самим додатково зволожує її. Варто відзначити, що гліколева кислота є однією з найбільш безпечних АНА-кислот для чутливої шкіри.
АнтиАКНЕ Глобальний флюїд
Бісаболол – має протизапальну дію: заспокоює шкіру і повертає їй природну красу і баланс. Джерело цього компонента - ромашка аптечна, лікарська рослина, яка часто використовується як в традиційній так і в народній медицині.
АнтиАКНЕ Глобальний флюїд
Саліцилова кислота – має кератолітичну дію і сприяє легкому видаленню відмерлих клітин шкіри, очищуючи її і стимулюючи регенерацію, а також вирівнюючи її поверхню.
АнтиАКНЕ Глобальний флюїд
Спосіб застосування

Для швидкого видимого ефекту використовуйте Глобальний флюїд кожен день на ніч на чисту суху шкіру обличчя. Не слід наносити на шкіру навколо очей і на губи. Курс застосування 3 тижні, після чого необхідно зробити перерву 1 тиждень. Після перерви використання флюїду можна відновити.
Даний засіб не рекомендується використовувати разом з іншими кератолітиками (бензоилпероксид, азелаїнова кислота, ретиноїди).
Як очищення використовуйте очищуючий гель лінії АнтиАкне.

Ефективність, підтверджена під контролем дерматологів*
Зменшення жирності до 41%
Покращує стан шкіри у 68%
Більш рівна текстура шкіри на 89%

*Клінічна та інструментальна оцінка ефективності АнтиАкне глобального флюїду за участі 20 добровольців у віці 18-35 років із жирною шкірою та легкими/помірними акне.

Дізнайся про свою шкіру
Дізнатись більше
Дізнайся про свою шкіру
Дізнатись більше
Лінія
Лінія