Флюїд «Глобальний догляд»

Активний флюїд для корекції недоліків жирної шкіри: запальні елементи, чорні цятки, постакне, нерівна поверхня шкіри
При запальних акне і чорних цятках, постакне
Туба 30 мл
Властивості

Флюїд «Глобальний догляд» – універсальний засіб при всіх видах вугрів: чорні цятки, запальні прищі, а також при постакне (нерівний рельєф шкіри після прищів).
Флюїд дбайливо, але ефективно усуває всі недоліки шкіри, завдяки своєму ретельно збалансованому складу. Даний продукт м’яко відлущує омертвілі клітини, роблячи шкіру рівною і гладкою, при цьому прибирає чорні цятки і постакне. Крім того, завдяки комбінації активних компонентів, флюїд «Глобальний догляд» швидко усуває запалення, зменшуючи всі види прищів. Легка текстура флюїду неробить шкіру жирною, швидко вбирається.
Флюїд «Глобальний догляд» рекомендується використовувати при чорних цятках, вугрях, постакне, а також при розширених порах і жирній шкірі. Цей засіб може використовуватися як самостійно, так і рекомендуватися в якості комплексного дерматологічного догляду.

усуває недоліки (вугрі, чорні цятки)
зменшує жирність шкіри, надає антибактеріальну дію
вирівнює рельєф і зменшує пори (відлущує шкіру)
має виражену протизапальну дію
Склад

До складу флюїду «Глобальний догляд» входять спеціальні компоненти, оптимально підібрані для жирної, комбінованої і проблемної шкіри.
Спеціально розроблена формула не пересушує шкіру, але при цьому не втрачає своєї ефективності.
До складу засобів лінії А, входить спеціальний комплекс – Цітобіл ірис, з вираженим впливом на бактерії акне. Цей комплекс також зменшує вироблення шкірного себума і зменшує запалення на шкірі. Також, це єдиний продукт з лінії А, який містить альфа-гідрокси кислоту – гликолеву в оптимальній концентрації для домашнього використання – 13%.

Флюїд «Глобальний догляд»
Гліколева кислота – різновид АНА кислоти, але при цьому вона має найменшу молекулярну ланцюг. Саме це дозволяє їй краще проникати у шкіру і надавати виражений кератолітичний, зволожуючий і протизапальний ефект. Крім того, гліколева кислота підсилює вироблення колагену в шкірі, там самим додатково зволожує її. Варто відзначити, що гліколева кислота є однією з найбільш безпечних АНА-кислот для чутливої шкіри.
Флюїд «Глобальний догляд»
Екстракт жожоба – рослинний компонент, який містить амінокислоти, жирні кислоти, вітаміни. Саме він відновлює гідро-ліпідну мантію шкіри, перешкоджаючи її пересушування, глибоко зволожує шкіру.
Флюїд «Глобальний догляд»
Бісаболол – має протизапальну дію: заспокоює шкіру і повертає їй природну красу і баланс. Джерело цього компонента - ромашка аптечна, лікарська рослина, яка часто використовується як в традиційній так і в народній медицині.
Флюїд «Глобальний догляд»
Спосіб застосування

Для швидкого видимого ефекту використовуйте флюїд «Глобальний догляд» кожен день на ніч на чисту суху шкіру обличчя. Не слід наносити на шкіру навколо очей і на губи. Курс застосування 3 тижні, після чого необхідно зробити перерву 1 тиждень. Після перерви використання флюїду можна відновити.

 

У разі вираженої чутливості шкіри можливий варіант з нанесенням флюїду через день на ніч. Даний засіб не рекомендується використовувати разом з іншими кератолітікамі (бензоилпероксид, азелаїнова кислота, ретиноїди).

 

Як очищення використовуйте очищуючий гель лінії А.

Ефективність, підтверджена під контролем дерматологів*
-85% зменшення жирності шкіри
-80% зменшення кількості вугрів
+75% шкіра відновлена
Дізнайся про свою шкіру
Дізнатись більше
Дізнайся про свою шкіру
Дізнатись більше
Лінія
Лінія