АнтиАКНЕ Відновлюючий крем

Регенеруючий (відновлюючий) засіб для жирної зневодненої шкіри
Глибоке відновлення шкіри, зволоження та живлення
Потреба: Зволоження
Туба 50 мл
Властивості

Відновлюючий крем – унікальний продукт для зневодненої жирної (в т.ч. проблемної) шкіри. Даний засіб не містить агресивних і подразнюючих шкіру компонентів. При цьому, його склад спрямований на живлення, зволоження і відновлення шкіри обличчя. Легка текстура і некомедогенні компоненти роблять його незамінним засобом для проблемної шкіри.
Шкіра може стати збезводненою як після дерматологічного лікування, так і в силу впливу зовнішніх і внутрішніх агресивних чинників на неї (погодні умови, неправильний догляд і т.п.). Зневоднення шкіри може проявлятися сухістю, лущенням, відчуттям стягнутості і дискомфорту. При всіх цих симптомах необхідно використовувати регенеруючі і відновлюючі засоби. Відновлюючий крем можна використовувати як самостійний продукт, в якості основного догляду за зневодненою шкірою, так і як супровід до медичного лікування шкіри, для нейтралізації агресивних лікарських препаратів, що пересушують шкіру.

Живить і регенерує шкіру
Має антибактеріальну дію
Заспокоює
Зволожує
Склад

До складу відновлюючого крему входять спеціальні компоненти в концентраціях, що забезпечують інтенсивне живлення, глибоку регенерацію шкіри, а також профілактичну дію на появу вугрів – завдяки антибактеріальному компоненту.
Для відновлення зневодненої шкіри важливо не лише зволожити, але і відновити природній захисний шар шкіри. Саме тому, до складу відновлюючого крему входять як омега-жирні кислоти, так і кераміди.
Омега жирні кислоти (із олій жожоба, аргану, масла каріте) – однин із важливих компонентів нашої гідроліпідної мантії. Окрім відновлення власного захисного бар’єру шкіри, ці компоненти зволожують, живлять та мають виражені антиоксидантні властивості. Із олії аргану отримують омега-3 та 6 жирні кислоти, з жожоба – омега-3 та 9 жирні кислоти, масло каріте – джерело омега -3 та 6 жирних кислот. Комплекс омега-3-6-та 9 жирних кислот саме і забезпечує глибоке живлення, зволоження та регенерацію зневодненої шкіри, при цьому не має комедогенного ефекту, так як ми не використовуємо олії у чистому вигляді.

АнтиАКНЕ Відновлюючий крем
Кераміди – входять до складу гідроліпідної мантії шкіри, це ліпіди (жири), що і є фундаментом нашого захисного шару. Саме ії нормальна робота і забезпечує утримання вологи у шкірі. Без відновлення рівня керамідів повноцінне зволоження не можливе.
АнтиАКНЕ Відновлюючий крем
Бісаболол – має протизапальну дію: заспокоює шкіру і повертає їй природну красу і баланс. Джерело цього компонента - ромашка аптечна, лікарська рослина, яка часто використовується як в традиційній так і в народній медицині.
АнтиАКНЕ Відновлюючий крем
Ніацинамід 4% – вітамін РР або В3. Цей унікальний компонент широко використовується у косметичних і лікарських препаратах. Завдяки своїм властивостям, він зменшує чутливість шкіри, надає себорегулюючу дію. У концентрації 4% ніацинамід має виражений антибактеріальний ефект, що є відмінною профілактикою появи вугрів.
АнтиАКНЕ Відновлюючий крем
Сквалан – рослинний фосфоліпід, компонент, який відновлює пошкоджений гідроліпідний бар'єр шкіри, підсилює її природні захисні функції.
АнтиАКНЕ Відновлюючий крем
Спосіб застосування

Відновлюючий крем рекомендується використовувати як самостійний засіб для догляду за зневодненою шкірою, так і як супровід до основного дерматологічного догляду (при виникненні відчуття сухості, стягнутості, лущення і т.д.).

 

Як самостійний засіб наносьте відновлюючий крем легкими рухами 1-2 рази на день до повного поглинання крему. Можна використовувати як основу під макіяж.

 

У разі дерматологічного лікування акне, яке може призвести до сухості шкіри, використовуйте відновлюючий крем 1-2 рази на день окремо від основного лікування місцевими лікарськими препаратами (наприклад: вранці – відновлюючий крем, а ввечері – місцевий лікарський засіб).

 

При лікуванні системними препаратами відновлюючий крем можна наносити 1-2 рази на день, незалежно від прийому системного препарату.

Ефективність, підтверджена під контролем дерматологів*
Відразу зволожує та пом’якшує до 100%
Заспокоює шкіру до 85%
Підвищує рівень зволоження на 14%

*Клінічна та інструментальна оцінка ефективності АнтиАкне відновлюючого крему за участі 20 добровольців у віці 18-45 років із незначною або вираженою сухістю та легкими/помірними акне.

Дізнайся про свою шкіру
Дізнатись більше
Дізнайся про свою шкіру
Дізнатись більше
Лінія
Лінія