АнтиАКНЕ Маска-скраб 2 в 1

Додатковий догляд для комбінованої, жирної і проблемної шкіри
Глибоке очищення та м'яка ексфоліація шкіри, додатковий догляд
Саше 2x10 мл
Властивості

Маска-скраб 2 в 1 – це засіб додаткового догляду за жирною проблемною шкірою та шкірою з вугровою хворобою. Маска-скраб сприяє ефективній і швидкій абсорбції шкірного себума, має антибактеріальну, протизапальну та заспокійливу дію, впливаючи таким чином на основні механізми появи недоліків акне. Засіб ефективно і делікатно очищує пори і сприяє легкому видаленню відмерлих клітин епідермісу, при цьому не пошкоджує шкіру, заспокоює її і зволожує.
Завдяки використанню маски-скрабу у комплексному догляді за проблемною шкірою, відновлюється її здоровий і сяючий вигляд, зникає жирний блиск і звужуються пори.
Маска-скраб приємна у використанні, ефективно доповнює основний щоденний догляд за шкірою і потенціює його лікувальний ефект.

Ефективне і глибоке очищення
М'яка ексфоліація
Заспокійливий і зволожуючий ефект
Зменшення вироблення шкірного сала
Склад

До складу маски входять спеціальні компоненти, які забезпечують інтенсивний і дбайливий догляд за жирною і проблемною шкірою.
Запатентований комплекс Цитобіол ірис, що міститься у всіх засобах цієї лінії, зменшує колонізацію бактерій акне у порах шкіри, знижує інтенсивність вироблення шкірного себума і вираженість запального процесу, заспокоює шкіру.

АнтиАКНЕ Маска-скраб 2 в 1
Каолін (біла глина) – давно відомий засіб для догляду за жирною шкірою, що має не тільки виражену абсорбуючу дію, але і природну антибактеріальну, а отже підсилює ефект запатентованих комплексів лінії і доповнює їх.
АнтиАКНЕ Маска-скраб 2 в 1
Саліцилова кислота – має кератолітичну дію, розблоковує пори і сприяє їх звуженню, м'яко очищає шкіру і вирівнює її поверхню.
АнтиАКНЕ Маска-скраб 2 в 1
Цинк глюконат – забезпечує антибактеріальну дію, вибірково впливаючи на куті-бактеріі акне - збудника вугрової хвороби, а також кератолітичний і себорегулюючий ефект, звужує пори і вирівнює поверхню шкіри.
АнтиАКНЕ Маска-скраб 2 в 1
Екстракт бамбуку – зволожує, заспокоює та покращує загальний стан шкіри.
АнтиАКНЕ Маска-скраб 2 в 1
Бісаболол – має протизапальну дію: заспокоює шкіру і повертає їй природну красу і баланс.
АнтиАКНЕ Маска-скраб 2 в 1
Відлущуючі мікрочастинки – забезпечують механічну ексфоліацію (відлущення) змертвілих клітин шкіри, покращують її мікрорельєф.
АнтиАКНЕ Маска-скраб 2 в 1
Спосіб застосування

ЯК МАСКУ
нанести на попередньо очищену шкіру (за допомогою очищуючого гелю), уникаючи зони навколо очей. Рівномірно розподілити по шкірі, залишити діяти на 2-3 хвилини і змити водою.

 

ЯК СКРАБ
нанести на чисту шкіру, уникаючи зони навколо очей, легкими масажними рухами, після чого змити водою.

Використовувати маску-скраб слід 1-2 рази на тиждень.

Ефективність, підтверджена під контролем дерматологів*
Матує шкіру до 90%
Вирівнює тон шкіри до 85
Зменшує вироблення себума на 43%

*Клінічна та інструментальна оцінка ефективності АнтиАкне Маски-скрабу за участі 20 добровольців у віці 18-45 років із жирною шкірою та недоліками.

Дізнайся про свою шкіру
Дізнатись більше
Дізнайся про свою шкіру
Дізнатись більше
Лінія
Лінія