АнтиАКНЕ Локальний гель

Засіб SOS для швидкого усунення запальних локальних елементів
При локальних запальних елементах. Рекомендується при маскне
Туба 15 мл
Властивості

До складу АнтиАкне Локальний гель – унікальний засіб для активного догляду за шкірою з запальними прищами. Призначений для локального нанесення на запальні елементи (папули, пустули і вузли) при вугровій хворобі. Це засіб миттєвої дії, який за рахунок активної унікальної формули ефективно заспокоює шкіру, знімає запалення і покращує її зовнішній вигляд. Запатентований комплекс у складі гелю дозволяє впливати одночасно на всі основні причини появи вугрів, а концентрація складових компонентів забезпечує швидкий і виражений результат.

Зменшує запалення і прищі
Має антибактеріальну дію
Усуває почервоніння і подразнення
Зменшує жирність шкіри
Склад

АнтиАкне Локального гелю входять спеціальні компоненти в концентраціях, що забезпечують інтенсивну і активну дію на запальні елементи акне.
Запатентований комплекс Цітобіол ірис, що міститься у всіх засобах лінії А, має виражений вплив на бактерії акне, зменшує вироблення шкірного себума і зменшує вираженість запального процесу.

АнтиАКНЕ Локальний гель
Sebuless – комплекс, до складу якого входять мальтодекстрин та екстракт бузку (Syringa Vulgaris (Lilac)). Цей комплекс допомагає збалансувати вироблення себуму, зменшує та попереджає появу плям постакне (запальну гіперпігментацію). Ідеально підходить для шкіри, схильної до акне.
АнтиАКНЕ Локальний гель
Олія жожоба – відновлює гідроліпідну мантію шкіри і глибоко зволожує її. Завдяки цьому компоненту не відбувається зайве пересушування шкіри і вона зберігає природні захисні фактори. Це забезпечує максимально комфортне використання засобу і його відмінну переносимість.
АнтиАКНЕ Локальний гель
Саліцилова кислота – має кератолітичну дію і сприяє легкому видаленню відмерлих клітин шкіри, очищуючи її і стимулюючи регенерацію, а також вирівнюючи її поверхню.
АнтиАКНЕ Локальний гель
Цинк глюконат – має антибактеріальну дію, вибірково «атакуючи» куті-бактерії акне - збудника вугрової хвороби, і також має себорегулюючий ефект.
АнтиАКНЕ Локальний гель
Бісаболол – має протизапальну дію: заспокоює шкіру і повертає їй природну красу і баланс. Джерело цього компонента - ромашка аптечна, лікарська рослина, яка часто використовується як в традиційній так і в народній медицині.
АнтиАКНЕ Локальний гель
Спосіб застосування

Невелику кількість гелю наносити на попередньо очищену шкіру, локально, на запальні елементи акне (плями, пустули, вузли) від 2 до 5 разів на день. Засіб прозорий, з легкою текстурою, миттєво поглинається.

 

Підходить для використання на шкірі і обличчя, і тіла. Зручний аплікатор дозволяє наносити гель точково, правильно дозуючи його і економно використовуючи.

Ефективність, підтверджена під контролем дерматологів*
Швидко і ефективно зменшує запальні вугрі
Легка текстура гелю, не залишає плівку на шкірі
Не пересушує шкіру
Дізнайся про свою шкіру
Дізнатись більше
Дізнайся про свою шкіру
Дізнатись більше
Лінія
Лінія