АнтиАКНЕ Крем-баланс

Легкий крем для щоденного зволоження і матування комбінованої і жирної шкіри
Зволоження, усунення жирного блиску
Потреба: Зволоження
Туба 50 мл
Властивості

Крем-баланс АнтиАкне – продукт 2 в 1. У першу чергу він інтенсивно зволожує жирну шкіру та відновлює її гідроліпідний бар’єр. Завдяки матуючим компонентам – крем-баланс усуває жирний блиск і робить шкіру матовою. Ефект матування проявляється поступово, так як даний продукт надає себорегулюючу дію, тобто зменшує вироблення шкірного сала. Крім того, крем-баланс містить антибактеріальні та протизапальні інгредієнти, які є відмінною профілактикою акне. Крем-баланс – ідеальне рішення для жирної та комбінованої шкіри.

Зменшує жирний блиск
Зволожує
Звужує пори
Перешкоджає появі акне
Склад

Склад крем-балансу не перевантажений активними компонентами і при цьому він максимально ефективно справляється зі своїми завданнями.
Ключовим компонентом усієї лінії АнтиАКНЕ є комплекс Цітобіол ірис.
До складу цього комплексу входить екстракт ірису (протизапальна дія), цинк сульфат (має виражений вплив на бактерії акне, зменшує вироблення шкірного сала), вітамін А – ретинол (м’яка відлущувальна і себорегулююча дія).

АнтиАКНЕ Крем-баланс
Матуюча пудра – компонент для досягнення ефекту матування. Саме пудра абсорбує шкірний жир, усуваючи жирний блиск.
АнтиАКНЕ Крем-баланс
Ніацинамід 4% – вітамін РР або В3. Цей унікальний компонент широко використовується у косметичних і лікарських препаратах. Завдяки своїм властивостям, він зменшує чутливість шкіри, надає себорегулюючу дію. У концентрації 4% ніацинамід має виражений антибактеріальний ефект, що є відмінною профілактикою появи вугрів.
АнтиАКНЕ Крем-баланс
Саліцилова кислота – має кератолітичну дію і сприяє легкому видаленню відмерлих клітин шкіри, очищуючи її і стимулюючи регенерацію, а також вирівнюючи її поверхню.
АнтиАКНЕ Крем-баланс
Сквалан – рослинний фосфоліпід, компонент, який відновлює пошкоджений гідроліпідний бар'єр шкіри, підсилює її природні захисні функції.
АнтиАКНЕ Крем-баланс
Цинк РСА – має антибактеріальну дію, вибірково «атакуючі» куті-бактерії акне - збудника вугрової хвороби, і також має себорегулюючий ефект, зменшуючи вироблення шкірного сала.
АнтиАКНЕ Крем-баланс
Спосіб застосування

Невелику кількість крему наносити на попередньо очищену шкіру, легкими масажними рухами. Використовувати 1-2 рази в день. Для очищення шкіри рекомендується використовувати очищуючий гель.

Для посилення матуючого ефекту додатково використовуйте Маску-скраб 2 в 1.

Ефективність, підтверджена під контролем дерматологів*
Матує шкіру до 80%
Зменшує вироблення себума на 16%
Підвищує рівень зволоження на 11%

*Клінічна та інструментальна оцінка ефективності АнтиАкне крем-балансу за участі 20 добровольців у віці 18-45 років із жирною шкірою та недоліками.

Дізнайся про свою шкіру
Дізнатись більше
Дізнайся про свою шкіру
Дізнатись більше
Лінія
Лінія