Як правильно доглядати за шкірою
при використанні медичної маски
Ми всі знаємо, що таке медична маска. Але чи знаємо ми як правильно нею користуватися?
Центр громадського здоров'я України опублікував на своїй офіційній сторінці в Facebook поради про те, як же правильно використовувати медичну маску. Слідкуйте за тим, щоб маска щільно прилягала до обличчя. Якщо у маски є спеціальне кріплення у носа - щільно затисніть його. Чоловікам, до речі, рекомендується збрити бороду та вуса, інакше щільного прилягання не буде. Не надягайте відразу кілька масок - ефективність не збільшиться, а дихати вам буде складніше. Не чіпайте маску руками! Якщо все ж доторкнулися, обробіть руки антисептиком з вмістом спирту > 60%. Знімайте маску за бічні гумки, а не за тканинну частина. Носіть маску рівно стільки, скільки рекомендується в її описі (наприклад, марлеву маску потрібно міняти кожні 2 години). Після використання одноразових медичних масок їх необхідно утилізувати. Дотримуючись цих простих правил, ви збережете здоров'я собі і оточуючим вас людям.
І пам'ятайте, що необхідно правильно доглядати за шкірою після того, як ви зняли маску. Шкіру потрібно очищати м'якими антибактеріальними засобами; зволожувати, якщо з'являється сухість; і забезпечити спеціальний догляд, якщо під маскою з'явилися прищі. Як правильно доглядати за шкірою і чому під маскою можуть з'явитися висипання? Причини появи прищів дуже прості:
Маска не дозволяє шкірі нормально дихати і виконувати свої функції.
Часто, після використання маски, люди нехтують правилами догляду за шкірою, що погано відображається на її стані.
Під час використання маски під нею утворюється т.зв. парниковий ефект, який може погіршити перебіг акне, особливо, якщо і до цього на шкірі часто з'являлися прищі. Крім того, при постійному носінні маски, прищі можуть з'явиться навіть на шкірі, яка раніше не була схильна до висипань.
Тому важливо пам'ятати, що при використанні маски потрібно ретельно доглядати за шкірою, особливо людям, схильним до вугрового висипання (прищів). Тим, хто вперше зіткнулися з проблемою вугрів - варто переглянути свій догляд за шкірою, і приділити особливу увагу проблемним зонам.
1-Й ЕТАП ДОГЛЯДУ – ОЧИЩЕННЯ
Перший і ключовий етап - очищення. Від того, як ми очистимо шкіру, залежить ефективність подальшого догляду.
Оптимально очищати шкіру 2 рази на день незалежно від того, сидите ви вдома чи ходите на роботу.
Вибирайте засоби з антибактеріальною дією, які будуть ефективно очищати шкіру, заспокоювати і видаляти надлишковий себум.
Один з таких засобів - очищуючий гель лінії А. Гель м'яко очищує, має антибактеріальну та протизапальну дію, готує шкіру до подальшого догляду.
Для більш глибокого очищення шкіри додайте до свого догляду
крем-ексфоліант і очищуючу маску.
Крем-ексфоліант глибоко очищує пори, відлущує омертвілі клітини і вирівнює рельєф шкіри.
Використовуйте 1-2 рази на тиждень.
Очищуюча маска завдяки двом видам глини ефективно абсорбує шкірний жир, заспокоює і матує шкіру.
Використовуйте регулярно 1-2 рази на тиждень.
2-Й ЕТАП - АКТИВНИЙ ДОГЛЯД
Якщо після використання маски ви помітили чорні точки і запальні вугри - швидше за все, у вас загострення акне і потрібно посилити свій щоденний догляд.
Ідеальним рішенням буде флюїд «Глобальний догляд» лінії А. Він ідеально підходить при всіх видах акне, у т.ч. постакне; його можна наносити як на чорні цятки, так і на вугрi.
Використовуйте кожен день на ніч, не змиваючи.
У разі локальних запальних акне (прищів) використовуйте активний локальний гель «Стоп-акне».
Він миттєво прибирає запалення і почервоніння.
Використовуйте від 2 до 5 разів на день локально.
Якщо у вас шкіра без висипань, але ви помітили надмірну жирність після використання медичної маски - зверніть увагу на крем-баланс з матуючим ефектом.
Завдяки своїй формулі він не тільки абсорбує шкірний жир, але і надає себорегулюючу та
антибактеріальну дію, матує шкіру, усуває жирний блиск.